© iBiuraserwisowane.pl, grupa Biuranet 2020

ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa. KRS 0000245692 NIP 525-23-50-883. Wysokość kapitału zakładowego 50.000 pln.

info@biuranet.pl

Biura serwisowane to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz biura na kilka tygodni, a nie miesięcy lub nawet gdy potrzebujesz elastycznej przestrzeni do pracy (hot-desking), co jest obecnie oferowane jako standard w niektórych centrach biznesowych.

 

Biura serwisowane zapewniają dostępne natychmiast, w pełni wyposażone rozwiązania biurowe pod klucz, często z usługami telefonicznymi/recepcji oraz usługami sekretarskimi w pakiecie.

 

Biuro serwisowane może zajmować każdy, od dużych i znanych przedsiębiorstw do małych start-upów, które potrzebują przestrzeni w dowolnym miejscu, od 1 do 100 lub więcej pracowników, choć oczywiście tylko największe centra mogą pomieścić taką liczbę osób.

Czym jest biuro serwisowane?

Przewodnik dotyczący biur serwisowanych

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, skontaktuj się z nami :

 

info@biuranet.pl

 

aby bezpośrednio z naszym konsultantem omówić swoje wymagania oraz otrzymać informacje dotyczące szerokiej gamy dostępnych możliwości.

 

lub po prostu wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej »

Biuro serwisowane - (znane również jako pomieszczenia zarządu lub centra biznesowe) stanowią na ogół najbardziej profesjonalne z dostępnych rozwiązań w zakresie przestrzeni biurowej. Dostawcy tego typu rozwiązań posiadają liczne centra na terenie całej Polski, oferując przedsiębiorstwom pakiet premium typu all-inclusive za na ogół nieco wyższą cenę. W iBiuraserwisowane.pl dysponujemy setkami dostępnych do wynajęcia stanowisk w tego typu centrach.  

 

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

 

Poniżej odpowiedzieliśmy na najczęściej zadawane pytania związane z biurami serwisowanymi.

Na ogół biura serwisowane zapewniają kompletny pakiet funkcji, mający zazwyczaj przewagę nad ofertami większości pozostałych typów powierzchni biurowej. Za pojedynczą miesięczną opłatą otrzymujesz dostęp do następujących udogodnień:

 

- Sale spotkań i sale konferencyjne

- Łącze szerokopasmowe oraz wszelkie inne media

- Wsparcie informatyczne i telefoniczne

- Obsługę recepcyjną, obejmującą odbieranie telefonów i poczty

 

Centra biznesowe różnią się od innych rozwiązań all-inclusive, takich jak wspólne biura lub programy wynajmu stanowisk pracy tym, że zwykle trzeba w nich wynająć swoje własne pomieszczenie. Mogą one również oferować dostosowanie tego pomieszczenia do indywidualnych potrzeb za pomocą farby lub logo firmy.

 

Dla kogo zostały one stworzone ?

Centrum biznesowe może stanowić niezwykle atrakcyjne rozwiązanie w zakresie przestrzeni biurowej dla firm potrzebujących elastycznych, wynajmowanych na krótki okres przestrzeni typu all-inclusive. Poniżej przedstawiono niektóre z sytuacji, w których biura serwisowane mogą okazać się wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem:

 

- Jeżeli rozpoczynasz działalność: Możliwe, że nie masz potrzeby wynajmować dużej przestrzeni, lub nie chcesz na własną rękę zarządzać biurem. Wynajęcie kilku stanowisk w biurze serwisowanym może stanowić odpowiednie rozwiązanie dla obu tych problemów. Najlepszym dla ciebie rozwiązaniem będzie wynajęcie przestrzeni oferującej wsparcie dla małego przedsiębiorstwa.

- Jeśli twoja firma zmienia lokalizację: Niezależnie od tego, czy zmniejszasz, czy powiększasz firmę, czy też po prostu masz ochotę zmienić otoczenie, biuro serwisowane może stanowić znakomitą tymczasową lokalizację podczas przenosin ze starej do nowej siedziby.

- Jeśli zatrudniasz pracowników na okres tymczasowy: Dlaczego nie umieścić ich w biurze serwisowanym? Jeśli zatrudniasz sezonowych pracowników na krótki okres, możesz uzyskać przestrzeń biurową na podstawie umowy krótkoterminowej.

 

Gdzie mogę znaleźć biuro serwisowane ?

 

Są one zlokalizowane na terenie całej Polski, na iBiuraserwisowane.pl możesz znaleźć biura z całego kraju, od centrum Warszawy aż po Kraków. W rzeczywistości wiele centrów biznesowych znajduje się w pozamiejskich parkach biznesowych.

 

Pozamiejskie centra mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. W tych miejscach twoja firma będzie otoczona przez inne przydatne przedsiębiorstwa i usługi. Na ogół czynności takie jak parkowanie lub dojazd do biura mogą okazać się mniej frustrujące, niż zmaganie się z ruchem drogowym w centrum miasta. Co więcej, jeśli szukasz taniego centrum biznesowego, to im dalej od centrum miasta, tym przestrzeń biurowa dowolnego typu będzie tańsza.

 

Ile kosztuje wynajęcie przestrzeni w biurze serwisowanym ?

 

Na ogół wynajem biura serwisowanego jest najdroższym sposobem wynajmu powierzchni biurowej. Poniesienie tych kosztów może być jednak tego warte, jeśli uważasz, że dzięki luksusowemu otoczeniu twoja firma mogłaby prezentować się jeszcze bardziej profesjonalnie. Do tego dochodzi wzrost wydajności, którego twoja firma mogłaby doświadczyć dzięki wysokiemu poziomowi usług. Rozwiązanie to może okazać się szczególnie wygodne w sytuacji, w której nie masz zbyt wiele czasu do stracenia, a masz trochę dodatkowej gotówki.

 

Jeśli chcesz wynająć tanią przestrzeń w biurze serwisowanym, powinieneś rozważyć alternatywne lokalizacje. Mogą to być miejsca poza miastem, takie jak wspomniane przez nas parki biznesowe, jednak warto też rozejrzeć się za mniej pożądanymi lokalizacjami w obrębie miasta. Stanowisko w Warszawie może kosztować nieco ponad 500 złotych, jednak w najwyższej klasy centrach w dogodnych lokalizacjach cena ta może wzrosnąć nawet do 2500 złotych. Dlatego jeśli poszukujesz taniego biura serwisowanego, warto zastanowić się nad takimi miejscami jak Ochota czy Mokotów. Oba te miejsca również stanowią świetne lokalizacje w centrum Warszawy.

 

Jak mogę znaleźć przestrzeń serwisowaną ?

 

Szukanie biur serwisowanych z iBiuraserwisowane.pl jest niezwykle proste; nasz zbiór obejmuje wszystkie najbardziej atrakcyjne przestrzenie, oferowane przez największych i najlepszych dostawców. Wystarczy w formularzu wpisać interesującą cię lokalizację. Możesz także wpisać liczbę stanowisk, które chcesz wynająć.

 

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć biuro serwisowane w Warszawie.

Co charakteryzuje biura serwisowane ?

Biuro serwisowane - znane również jako zarządzana, elastyczna przestrzeń biurowa - to kompleksowe rozwiązanie biurowe, które jest gotowe do użycia. Operatorzy ponoszą odpowiedzialność za konserwację budynku oraz zapewniają dodatkowe usługi i udogodnienia ... czytaj dalej »

Na naszej stronie internetowej www.ibiuraserwisowane.pl możesz znaleźć pełną listę biur serwisowanych w głównych miastach w Polsce. Możesz z niej skorzystać w celu znalezienia odpowiednich lokali w mieście, które cię interesuje i umówić się na ich obejrzenie ... czytaj dalej »

WYŚLIJ > Anuluj