© iBiuraserwisowane.pl, grupa Biuranet 2020

ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa. KRS 0000245692 NIP 525-23-50-883. Wysokość kapitału zakładowego 50.000 pln.

info@biuranet.pl

Biura serwisowane to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz biura na kilka tygodni, a nie miesięcy lub nawet gdy potrzebujesz elastycznej przestrzeni do pracy (hot-desking), co jest obecnie oferowane jako standard w niektórych centrach biznesowych.

 

Biura serwisowane zapewniają dostępne natychmiast, w pełni wyposażone rozwiązania biurowe pod klucz, często z usługami telefonicznymi/recepcji oraz usługami sekretarskimi w pakiecie.

 

Biuro serwisowane może zajmować każdy, od dużych i znanych przedsiębiorstw do małych start-upów, które potrzebują przestrzeni w dowolnym miejscu, od 1 do 100 lub więcej pracowników, choć oczywiście tylko największe centra mogą pomieścić taką liczbę osób.

Czym jest biuro serwisowane?

Jak wynająć biuro serwisowane ?

Wynajem biura serwisowanego :

 

Na naszej stronie internetowej możesz znaleźć pełną listę biur serwisowanych w głównych miastach w Polsce. Możesz z niej skorzystać w celu znalezienia odpowiednich lokali w mieście, które cię interesuje i umówić się na ich obejrzenie:

 

Biura serwisowane w Warszawie >

Biura serwisowane we Wrocławiu >

Biura serwisowane w Gdańsku >

Biura serwisowane w Krakowie >

 

Koszt all inclusive biur serwisowanych waha się w zależności od budynku, jednak mieści się w granicach od około 590 PLN za osobę miesięcznie do 2500 PLN za osobę miesięcznie. Czynsz można niekiedy nawet negocjować i ogólnie zawiera on:

- Stawki biznesowe

- Opłaty serwisowe

- Elektryczność

- Ogrzewanie

- Meble biurowe

- Ubezpieczenie budynku

- Systemy telefoniczne i konserwację

- Obsługę telefoniczną

- Wspólne sale spotkań

- Usługi IT są różne w zależności od centrum. Często oznacza to, że dostępne jest jakieś okablowanie strukturalne, ale może też być dostępny mały, stały zespół IT dostępny do pomocy przy bardziej specyficznych wymaganiach IT i sieciowych.

 

Usługi sekretarskie mogą być wliczone w opłatę miesięczną lub nie, w zależności od budynku oraz rodzaju oferowanych usług. Niektóre centra są znane z tego, że zapewniają nawet herbatę i kawę!

 

Po znalezieniu odpowiedniego biura zarządca budynku przedstawi prostą umowę licencyjną, która może zostać podpisana po uzyskaniu minimalnej porady prawnej. Gdy tylko licencja zostanie podpisana i zostanie opłacony czynsz za pierwszy miesiąc, można wprowadzić się do biura i od razu rozpocząć pracę.

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, skontaktuj się z nami :

 

info@biuranet.pl

 

aby bezpośrednio z naszym konsultantem omówić swoje wymagania oraz otrzymać informacje dotyczące szerokiej gamy dostępnych możliwości.

 

lub po prostu wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej »

Biuro serwisowane - znane również jako zarządzana, elastyczna przestrzeń biurowa - to kompleksowe rozwiązanie biurowe, które jest gotowe do użycia. Operatorzy ponoszą odpowiedzialność za konserwację budynku oraz zapewniają dodatkowe usługi i udogodnienia ... czytaj dalej »

Biura serwisowane znane również jako pomieszczenia zarządu lub centra biznesowe stanowią na ogół najbardziej profesjonalne z dostępnych rozwiązań w zakresie przestrzeni biurowej. Dostawcy tego typu rozwiązań posiadają liczne centra na terenie całej Polski, oferując przedsiębiorstwom ... czytaj dalej »

WYŚLIJ > Anuluj