© iBiuraserwisowane.pl, grupa Biuranet 2020

ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa. KRS 0000245692 NIP 525-23-50-883. Wysokość kapitału zakładowego 50.000 pln.

info@biuranet.pl

Biura serwisowane to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz biura na kilka tygodni, a nie miesięcy lub nawet gdy potrzebujesz elastycznej przestrzeni do pracy (hot-desking), co jest obecnie oferowane jako standard w niektórych centrach biznesowych.

 

Biura serwisowane zapewniają dostępne natychmiast, w pełni wyposażone rozwiązania biurowe pod klucz, często z usługami telefonicznymi/recepcji oraz usługami sekretarskimi w pakiecie.

 

Biuro serwisowane może zajmować każdy, od dużych i znanych przedsiębiorstw do małych start-upów, które potrzebują przestrzeni w dowolnym miejscu, od 1 do 100 lub więcej pracowników, choć oczywiście tylko największe centra mogą pomieścić taką liczbę osób.

Czym jest biuro serwisowane?

Czym jest biuro serwisowane ?

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, skontaktuj się z nami :

 

info@biuranet.pl

 

aby bezpośrednio z naszym konsultantem omówić swoje wymagania oraz otrzymać informacje dotyczące szerokiej gamy dostępnych możliwości.

 

lub po prostu wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej »

Biuro serwisowane - znane również jako zarządzana, elastyczna przestrzeń biurowa — to kompleksowe rozwiązanie biurowe, które jest gotowe do użycia. Operatorzy ponoszą odpowiedzialność za konserwację budynku oraz zapewniają dodatkowe usługi i udogodnienia. Zapewnia to swobodę przyjścia i odejścia w krótkim czasie i sprawia, że są one dostępne, nawet jeśli masz ograniczenia budżetowe.

 

Podstawową różnicą pomiędzy biurami serwisowanymi a konwencjonalnymi biurami jest sposób ich użycia. Wynajem biura serwisowanego jest zazwyczaj krótkoterminowy i może trwać tylko przez kilka miesięcy, natomiast długoterminowe umowy najmu, które są zazwyczaj związane z konwencjonalnymi pomieszczeniami biurowymi, mogą trwać latami. Biura serwisowane zapewniają znacznie większe poczucie elastyczności, ponieważ można szybko i łatwo zmienić lokal w zależności od naszych potrzeb biznesowych.  

Biura serwisowane mogą być konfigurowane w taki sposób, aby dopasować je do własnych potrzeb i mogą znacznie różnić się wielkością — od jednego biurka do całego budynku. Jeżeli obsługujesz działalność na dużą skalę, możesz nawet dodawać biura, by pomieścić większą liczbę pracowników. Mogą one również zawierać udogodnienia współdzielone z innymi wynajmowanymi biurami. Pozwala to na dostęp do infrastruktury, na którą nie można by było sobie w innym wypadku pozwolić.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz zobaczyć oferty biur serwisowanych.

 

Firmy o zasięgu globalnym często korzystają z biur serwisowanych, by rozwinąć swoją działalność w innych krajach. Jeżeli jesteś właścicielem firmy za granicą, biuro serwisowane może być opcją bardziej efektywną pod względem kosztów i łatwiejszą w zarządzaniu, jeśli chcesz utworzyć nowy oddział np. w Warszawie.

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć biuro serwisowane w Warszawie.

Biura serwisowane znane również jako pomieszczenia zarządu lub centra biznesowe stanowią na ogół najbardziej profesjonalne z dostępnych rozwiązań w zakresie przestrzeni biurowej. Dostawcy tego typu rozwiązań posiadają liczne centra na terenie całej Polski, oferując przedsiębiorstwom ... czytaj dalej »

Na naszej stronie internetowej www.ibiuraserwisowane.pl możesz znaleźć pełną listę biur serwisowanych w głównych miastach w Polsce. Możesz z niej skorzystać w celu znalezienia odpowiednich lokali w mieście, które cię interesuje i umówić się na ich obejrzenie ... czytaj dalej »

WYŚLIJ > Anuluj