© iBiuraserwisowane.pl, grupa Biuranet 2020

ul. Domaniewska 39 A, 02-672 Warszawa. KRS 0000245692 NIP 525-23-50-883. Wysokość kapitału zakładowego 50.000 pln.

info@biuranet.pl

Biura serwisowane to idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz biura na kilka tygodni, a nie miesięcy lub nawet gdy potrzebujesz elastycznej przestrzeni do pracy (hot-desking), co jest obecnie oferowane jako standard w niektórych centrach biznesowych.

 

Biura serwisowane zapewniają dostępne natychmiast, w pełni wyposażone rozwiązania biurowe pod klucz, często z usługami telefonicznymi/recepcji oraz usługami sekretarskimi w pakiecie.

 

Biuro serwisowane może zajmować każdy, od dużych i znanych przedsiębiorstw do małych start-upów, które potrzebują przestrzeni w dowolnym miejscu, od 1 do 100 lub więcej pracowników, choć oczywiście tylko największe centra mogą pomieścić taką liczbę osób.

Czym jest biuro serwisowane?

Biura serwisowane w Krakowie : aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, skontaktuj się z nami, wyślij e-mail na adres: info@biuranet.pl

 

lub po prostu wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę za pośrednictwem poczty elektronicznej »

Znajdź idealne biuro serwisowane do wynajęcia w Katowicach

Bez prowizji od najemcy. Porównaj i wybierz biuro serwisowane dopasowane do Twojego biznesu!

Biura serwisowane Katowice Supersam

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

Biura serwisowane Regus Silesia Business Park

Biura serwisowane Katowice OfficeBox

Nasze centrum Silesia Business Park zlokalizowane jest w największym obszarze metropolitalnym w Polsce. Centrum znajduje się przy ulicy Chorzowskiej w Katowicach, naprzeciwko największego centrum handlowego w regionie, zaledwie 15 minut od głównego dworca kolejowego. Liczne linie autobusowe i tramwajowe ułatwiają komunikację, a dodatkowo centrum ma łatwy dojazd samochodem z Katowic, a także z innych miast na Śląsku.

Biuro serwisowane - znane również jako zarządzana, elastyczna przestrzeń biurowa - to kompleksowe rozwiązanie biurowe, które jest gotowe do użycia. Operatorzy ponoszą odpowiedzialność za konserwację budynku oraz zapewniają dodatkowe usługi i udogodnienia ... czytaj dalej »

Biuro Serwisowane Katowice Supersam :  od start-upów do korporacji, pełne wyposażenie stanowiska pracy, formuła all-inclusive,  superszybki internet klasy biznes,  moduły od 1 do 50 osób,     możliwość aranżacji przestrzeni,  czas określony od 3 miesięcy, czas nieokreślony, brak opłat "instalacyjnych", społeczność pełna usług wspierających Twój biznes,  cykliczne eventy, yoga, śniadania.

Zapach nowości : Ukończony w lipcu 2016 roku kompleks Silesia Star znajduje się w samym centrum Katowic. W budynku znajduje się parking podziemny oraz pasaż handlowo-usługowy.

 

Elastyczność : SmartOffice w Katowicach to 900 m2 powierzchni, dostępnej jako moduły na jedno lub kilka stanowisk pracy lub jako open space. Gwarantujemy pełną elastyczność i dostosowanie przestrzeni do Waszych potrzeb.

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, wyślij e-mail na adres: info@biuranet.pl

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, wyślij e-mail na adres: info@biuranet.pl

Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia, wyślij e-mail na adres: info@biuranet.pl

Biura serwisowane Katowice

Lokalizacji : 3

 

Metraż : od 5 do 500 m²

 

Czynsz :

 

- od 870 zł /msc

 

Oferta :

 

- Biura serwisowane

- Biura / Małe biura

- Biura wirtualne

- Biura na dzień lub na godziny

Biura serwisowane znane również jako pomieszczenia zarządu lub centra biznesowe stanowią na ogół najbardziej profesjonalne z dostępnych rozwiązań w zakresie przestrzeni biurowej. Dostawcy tego typu rozwiązań posiadają liczne centra na terenie całej Polski, oferując przedsiębiorstwom ... czytaj dalej »

Na naszej stronie internetowej www.ibiuraserwisowane.pl możesz znaleźć pełną listę biur serwisowanych w głównych miastach w Polsce. Możesz z niej skorzystać w celu znalezienia odpowiednich lokali w mieście, które cię interesuje i umówić się na ich obejrzenie ... czytaj dalej »

Biura serwisowane do wynajęcia w Krakowie (6 lokalizacji). Znajdź idealne biuro serwisowane do wynajęcia w Krakowie.

WYŚLIJ > Anuluj
WYŚLIJ > Anuluj